Uniqa pojišťovna a.s. – Doplňková připojištění

Havarijní pojištění (KASKO) Vás chrání proti škodám na vlastním vozidle, a to i v případě zaviněné nehody. Připravili jsme zajímavé pojistné produkty, které se o Vás v případě nesnází postarají.

POJIŠTĚNÍ SKLA

Doplňkové pojištění vztahující se pouze na skla Vašeho vozidla. Jedná o pojištění Vašeho vozidla pro případ poškození či zničení skel, které lze sjednat ve dvou variantách: samotné čelní sklo či všechna skla vozidla.


POJIŠTĚNÍ ZAVAZADLA

Tímto produktem se uzavírá doplňkové pojištění vztahující se pouze na zavazadla cestujících ve vozidle. Jedná se o doplňkové pojištění pro případ odcizení či poškození zavazadel z vozidla, které lze uzavřít na pojistné částky 5 000 Kč až 100 000 Kč.


POJIŠTĚNÍ SEDADLA

Tímto produktem se uzavírá doplňkové pojištění, které cestujícím ve vozidle v případě havárie umožňuje finanční náhradu za škody na životě, trvalých následků na zdraví či za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu při havárii. Pojištění se uzavírá v několika variantách násobků pojistných částek a lze jej uzavřít buď pro:
  • pouze řidiče
  • nebo všechny osoby cestující ve vozidle
Toto pojištění v případě úrazu či smrti pomáhá zmírnit vzniklé finanční problémy a částečně tlumí těžké chvíle rodiny.

POJIŠTĚNÍ GAP

Pojištění UNIQA GAP pokryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla v době jeho zakoupení a obecnou hodnotou v době, kdy dojde k totální škodě. Po dobu tří let od zakoupení vozidla Vám bude UNIQA pojišťovna garantovat, že v případě:
  • odcizení celého vozidla (nedojde-li k jehonalezení do 30 dnů od nahlášení policii) nebo
  • škody, u níž by náklady na opravu převýšily časovou (obecnou) cenu vozidla (tzv. totální škoda),*
vyplatí rozdíl mezi pořizovací a obecnou cenou vozidla.
Z běžného havarijního pojištění není tento rozdíl hrazen. Během tří let trvání havarijního pojištění přitom může tento rozdíl činit i více než 50 %!

Pojištění UNIQA GAP lze sjednat k havarijnímu pojištění od kterékoli pojišťovny!

* Totální škoda: a) odcizení vozidla, nedojde-li k jeho nalezení do 60 dnů od nahlášení policii, b) úplné zničení vozidla, např. požár, c) velká škoda, kdy náklady na opravu převýší hodnotu, do které je možné vozidlo opravovat. Tuto hodnotu stanoví pojišťovna na základě ceny vozidla a podmínek pojistné smlouvy.

Uniqa GAP

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.