Uniqa pojišťovna a.s. – Asistenční služby

Základní asistence UNIQA je bez příplatku součástí každého pojištění POV i KASKO. Za příplatek si můžete rozsah základní asistence zvětšit na tzv. „Komfort asistenci“. Je s Vámi opravdu všude a vždy připravena Vám pomoci. Operátoři pro Vás zajistí pomoc při malých i velkých nepříjemnostech. Pomůžeme Vám s opravou či odtažením nepojízdného vozidla u nás i v zahraničí. Není problémem zajistit ubytování nebo dopravu cestujících do místa bydliště či cíle cesty. Asistenční služba UNIQA +420 272 101 020.


Nedílnou součástí Komfort asistence je i produkt přímé likvidace škod „PROFÍK“ (tedy služba "přímé likvidace škody")

Co znamená „služba přímá likvidace škody“?

Jedná se o službu poskytovanou klientům UNIQA, a to komplexní vyřízení škodné události, způsobenou prokazatelně nezaviněnou dopravní nehodou, přímo u UNIQA, bez ohledu na pojišťovnu viníka nehody. Klient UNIQA se obrací přímo na likvidační službu UNIQA, která poškození zdokumentuje, škodu zlikviduje, vyplatí pojistné plnění a sama si pak s pojišťovnou viníka náklady na pojistné plnění vyrovná.


Co s tímto produktem získáte?

Vaše škodná událost bude vyřízena rychle a korektně tak, jak je u UNIQA standardem. UNIQA má k dispozici hustou síť smluvních servisů kdy je možné po dobu opravy poškozeného vozidla využít zápůjčky náhradního vozidla přímo od těchto servisů. Samozřejmostí je pak odtah vozidla z místa nehody přímo do smluvního servisu pojišťovny. UNIQA provádí ve svých smluvních servisech likvidaci škody tzv. na „krycí dopis“, klient tedy nemusí vynakládat žádné prostředky na opravu svého poškozeného vozidla.


Co je podmínkou pro možnost využití této služby?

V případě nehody je nutné ihned zavolat na infolinku 800 120 020, nebo na asistenční službu 272 101 020 a postupovat dle pokynů operátora.


Rozsah služeb

uniqa

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.