Servisní pojišťovna a.s.

První česká servisní pojišťovna byla založena v roce 1997. Její základní kapitál činí 90 mil. Kč a kapitálově je to ryze česká společnost. Předsedou představenstva je JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, většinový vlastník společnosti Samohýl Motor Holding. Tato společnost sdružuje síť prodejen automobilů a autorizovaných servisů významných světových značek - Mercedes-Benz, Volkswagen, Škoda, Audi, Hyundai, Honda, Peugeot, Jeep, Chevrolet. Znalost problematiky a snaha zabezpečit pro zákazníky maximální servis a dokonalé služby byla i hlavním motivem vzniku pojišťovny, která se specializuje na havarijní pojištění vozidel. Nabízíme proto našim klientům řadu netradičních služeb, kterými se odlišujeme od jiných pojišťoven.

Základní informace

Sídlo společnosti: třída T. Bati 532, 763 02 Zlín-Louky
IČ: 25345150
Telefon: 577 211 000
Fax: +420 577 217 889
Email: info@servisnipojistovna.cz
Web stránky www.servisnipojistovna.cz

Havarijní pojištění automobilů

Havarijní pojištění Servisní pojišťovny je jednoduché, přehledné a poskytuje účinnou ochranu před následky případných škod na vozidle. Pojištěný si může poskládat pojištění podle svých představ z nabízených variant.


Povinné ručení vozidel tato pojišťovna nenabízí !

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.