Jak uzavřít povinné ručení


1. Zadání potřebných údajů

Spočítejte si cenu pojištění v naší kalkulačce. Následně budete vyzvání k pokračování a vyplňení požadovaných údajů potřebných ke sjednání smlouvy. Po dokončení provedete kontrolu zadaných údajů a stisknutím tlačítka odešlete objednávku povinného ručení ke zpracování. Vše dle podrobné nápovědy (pokud by jste něco nevěděli), která je integrována přímo v kalkulátoru pojištění. Nejpozději do 24 hodin (většinou max. během 2 hodin) Vám zavoláme ohledně potvrzení.


2. Odsouhlasení návrhu

Telefonicky Vás požádáme o potvrzení objednávky povinného ručení. Pokud je vše v pořádku zašleme Vám smlouvu + zel.kartu poštou na Vaši adresu k podpisu. Pro Vaše okamžité použití Vám odešleme kopii smlouvy a zelené karty emailem (po vytištění této kopie smlouvy můžete ihned s Vaším vozidlem vyjet na silnici).


3. Zaslání smlouvy

Dle aktuálních možností České pošty obdržíte originály všech potřebných dokumentů včetně zelené karty a údajů pro zaplacení pojistného přímo na účet pojišťovny na druhý pracovní den po objednání, maximálně však za 2 až 3 pracovní dny na Vaši korespondeční adrese.


4. Zaplacení pojistného - smlouvy

Nejpozději do 10-ti dnů od data sjednání musí být pojistné uhrazeno! Po zaplacení částky dle smlouvy o povinném ručení je pojistka na 100% platná (stačí den stržení z Vašeho účtu nebo datum na složence).

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.