Havarijní pojištění

Havarijní pojištění začíná tam, kde končí Vaše povinné ručení. Chrání totiž především Váš automobil! Neohlídá ho sice před případnými zloději a ani nezabrání havárii, ale zamezí finančním ztrátám při nešťasných situacích, která nás mohou kdykoliv potkat. Nabídka pojištění je široká a rozhodně se vyplatí vybírat!


Před čím mě pomůže chránit?
Havarijní pojištění chrání před škodami způsobenými havárií, vandalismem, krádeží, případně živelní událostí. Zabezpečuje tedy majitele vozidla prakticky proti všem rizikům, které mu v souvislosti s vlastnictvím a provozem vozidla hrozí.

Kolik mě bude stát?
Cena vychází zejména z částky, na jakou si vozidlo necháte pojistit. Do výpočtu navíc vstupuje např. jeho stáří, výbava, region a věk majitele apod. Záleží také na výši spoluúčasti, kterou hradíte při případné pojistné události.

Jaké výhody získám?
Uzavřením havarijního pojištění spolu s povinným ručením zpravidla získáte slevu na toto pojištění, lepší asistenční služby a další výhody. Dále získáváte bonusy, které mohou v průběhu let cenu pojištění snižovat.

Jak se případně pojištění sjedná?
Pro uzavření havarijního pojištění je třeba provést prohlídku vozidla. Tu po domluvě zajistíme podle Vašich potřeb v rámci celé ČR!


Co Vám nabízíme?

Některé pojišťovny na českém trhu pro Vás připravily velice výhodné možnosti pojištění.
Nabízíme Vám kvalitní pojištění a výjimečný servis.....

Pokud máte uzavřeno havarijní pojištění nebo se ho chystáte uzavřít připravíme Vám optimální nabídku pojišťění šitou přímo Vám na "míru". Navíc pro Vás zajistíme co nejvyšší slevy, až 60% z běžných cen základního pojistného. Zadejte si u nás nezávaznou poptávku nebo se podívejte do kalkulací našich spokojených klientů.Kalkulačka havarijního pojištění     ---     Porovnání povinného ručení

>>> Výpočet pojištění <<<

Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.