AXA pojišťovna a.s. – havarijní pojištění

S Havarijním pojištěním u AXA máte jistotu, že ať už dojde k nehodě, krádeži, živelní události nebo vandalismu, vždy získáte náhradu škody na svém voze rychle a bez zbytečného papírování.


Chraňte svůj vůz lépe

Havarijní pojištění je důležitý doplněk k Povinnému ručení. Po nehodě za vás Povinné ručení sice zaplatí všechny škody, které způsobíte druhým, ale vy sami nedostanete nic.

S uzavřeným Havarijním pojištěním získáte finanční náhradu škody na vozidle nejen v případě nehody, ale také například při krádeži, živelní události nebo vandalismu. Můžete si navíc vybrat míru spoluúčasti 2 %, 5 % nebo 10 %.


S Havarijním pojištěním od AXA vám zaručíme:

Pojištění na obecnou cenu
Nová vozidla pojišťujeme na novou cenu, zatímco ojetá vozidla pojišťujeme na obecnou cenu, tj. hodnotu vozidla obvyklou v daném čase a místě.

Nízké požadavky na zabezpečení vašeho vozidla
Nebudeme po vás chtít drahé zabezpečovací prvky, abycjste dostali nižší cenu za pojištění.

Administrativně-právní pomoc součástí pojištění
Při sporu s autoservisem, problémy s policií či úřady nebo i při ztrátě dokladů od vozidla vám poradíme a pomůžeme na AXA lince +420 292 292 292

Pomoc v nouzi na cestách 24 hodin denně
Ke kvalitním službám navíc AXA přináší i bezplatné asistenční služby. Díky nim se na nás můžete obrátit 24 hodin denně, a to nejen při nastalé pojistné události, ale i pokud potřebujete pomoci s řešením jakýchkoliv komplikací na cestách, včetně těch zahraničních. Může jít o zabouchnuté klíčky, píchlé kolo nebo třeba komplikované jednání s dopravní policií.
Napište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.