Allianz pojišťovna a.s.

Povinné ručení Vás chrání, když vozidlem způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku. Zabezpečí Vás před neočekávanými výdaji spojenými s finančními nároky poškozeného. Přímá likvidace - Allianz zajistí kompletní likvidaci škody na Vašem vozidle, kterou způsobil jiný účastník silničního provozu. Vyhnete se tak nutnosti jednat s jinou pojišťovnou nebo Českou kanceláří pojistitelů.

Základní informace

Sídlo společnosti: Ke Štvanici 656/3, 186 00 Praha 8
IČ: 47115971
Telefon: 841 170 000
Fax: +420 242 455 555
Email: klient@allianz.cz
Web stránky www.allianz.cz

O pojištění vozidel

Povinné ručení u jiných pojišťoven nabízí vždy pouze některé z výhod, ať už jde o pojištění rizika střetu se zvířetem, pojištění rizika živlu nebo přímou likvidaci.

Navíc standardní povinné ručení nijak nechrání auto pojistníka, pouze zdraví a majetek poškozeného. Allianz povinné ručení Exkluziv je jedinečný produkt, který výhod, jinak dostupných pouze v havarijním pojištění, nabízí nejvíce na celém trhu. Není tedy třeba se složitě rozhodovat, kterou výhodu vybrat.


Tři varianty AUTOPOJIŠTĚNÍ

allianz

Živel
Vichřice, krupobití, úder blesku, povodeň, požár nebo pád stromu jsou stále častější. S pojištěním Allianz se podobných nahodilých událostí již obávat nemusíte.

Poškození vozidla zvířetem
Útoky divoké zvěře u nás nehrozí, ale i malí hlodavci dokáží zničit elektroinstalaci, brzdovou a chladící soustavu.

Garance MOBILITY
Způsobil jste jako řidič nehodu a při ní jste se vážně zranil? Allianz Vám vyplatí až 500 000 Kč na pořízení nového vozidla a dále Vám po dobu 10 let bude vyplácet roční rentu až 30 000 Kč.

Střet vozidla se zvířetem
Pojištění zahrnuje srážku nejen s divokou zvěří, ale také se zvířaty domácími a hospodářskými.

Přímá likvidace
Allianz zajistí kompletní likvidaci škody na Vašem vozidle, kterou způsobil jiný účastník silničního provozu. Nemusíte jednat s jinou pojišťovnou nebo Českou kanceláří pojistitelů.

3 situace, kdy Přímá likvidace pomůže:

allianzNapište nám | Mapa webu

© 2017 Kalkulačka pro povinné ručení... Spočítej si ceny
Najdeme Vám nejlevnější povinné ručení a havarijní pojištění v ČR

TOPlist

Obsah stránek povinne-ruceni-levne.cz je chráněn autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autora těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.